COMFORT PROGLINE

Kúpiť 39.90 €

PROFESIONÁL PRE KOMFORTNÉ SEDENIE

V dynamickej podložke COMFORT PRO sú zohľadnené požiadavky mnohých našich zákazníkov so žilovými ochoreniami typu hemoroidy, problémy pacientov po úrazoch kostrče, alebo skrátka všetkých zákazníkov, ktorým klasické sedenie so zaťažením konečníka, kostrče a reprodukčných orgánov spôsobuje bolestivý problém. Špeciálna úprava s ergonomickým výsekom zabezpečuje komfortné sedenie aj pri spomenutých problémoch. Dynasit COMFORT PRO si zachováva naďalej všetky výhody dynamického sedu. Špeciálna úprava je mimoriadne vhodná aj pre dámy, nakoľko tento typ sedenia efektívnejšie posilňuje svaly panvového dna.

Spestri si sedenie

redukuje tlak na kostrč a pánvové dno

Aktivuje vzpriamené držanie tela

posilňuje chrbtové a brušné svalstvo

aktivuje činnosť krvného obehu

Zabraňuje statickému preťažovaniu

Aktivuje psychickú koncentráciu

 • univerzálny rozmer 40x30cm, pasuje na každú stoličku
 • špeciálny tvar smerujúci energiu a účinky do tela užívateľa
 • možnosť podložku obrátiť a využívať jej masážny efekt, pretože na jej spodnej časti je systém masážnych bodov, ktoré zároveň zabraňujú šmýkaniu podložky na hladkých povrchoch
 • nosnosť až do 150 kg
 • vhodný pre všetky vekové kategórie od 5 rokov
 • ideálna miera nafúknutia je 6-8cm / 40 až 50 krát vtlačte vzduch pumpou do podložky
 • vyvíjaný za asistencie odborných lekárov
 • registrovaná zdravotnícka pomôcka Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv v Bratislave v súôade s nariadením smernice EU 93/42 o zdravotníckych pomôckach
 • účinná prevencia pred bolesťami, ochoreniami a deformitami chrbtice
 • poskytuje výraznú úľavu pri sedení užívateľom s problémami kostrče, heroroidmi a žilovými ochoreniami, zápalovými ochoreniami konečníka a reprodukčných orgánov a príbuznými problémami pánvového dna

Dynasit nie je vhodný pri akútnych zápalových ochoreniach pohybového a nervovéhu systému, pri závratoch a nezhojených zlomeninách, kostrče, chrbtice alebo pánvy. Pri týchto diagnózach a akýchkoľvek pooperačných stavoch odporúčame konzultáciu s odborným lekárom.

 • NÁVOD NA POUŽITIE - zo začiatku sedávajte na mierne nafúknutej podložke (5-8 cm) Dynasit, 5 - 10 minút (sedenie na príliš nafúknutej podložke Dynasit môže byť nepohodlné) a opakujte 3 - 5 krát denne! Sadnite si do prvých 2/3 sedacej časti, mierne rozkročte dolné končatiny, chodidlá musia byť celé na podložke. Seďte uvoľnene a nebráňte sa zmenám polôh. Ak budete cítiť mierne nepohodlie v krížovej oblasti, nedajte sa odradiť! Je to pozitívna reakcia, obyčajná svalová horúčka, ktorá je príznakom svalovej aktivity.
 • OŠETROVANIE A ÚDRŽBA - neperte Dynasit v práčke! Sedaciu časť čistite kefkou a mydlom. Nenašívajte nič na Dynasit! Mohlo by dôjsť k poškodeniu nafukovacej časti. Pozor na ostré predmety! Používajte produkt v rozmedzí teplôt 0-40°C. Dodržiavajte pokyny uvedené v návode na použitie Dynasitu.

Naši partneri

Podporujeme šírenie myšlienky zdravého života našich detí. Za týmto účelom nadväzujeme partnerstvá s organizáciami, ktoré sa na takéto aktivity sústreďujú.

Kontaktné informácie

YADO S.R.O.
PSTRUHÁRSKA 5
972 51 HANDLOVÁ
SLOVENSKO

IČO: 36 742 619
IČ DPH: SK2022339319

Tel.: +421(0)46 5476 047
Mobil: +421(0)915 883 066

e-mail: info@dynasit.sk, obchod@yado.sk

GPS súradnice
N 48.7310178, E 18.7680428

Kontakt

V prípade akýchkolvek otázok alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať. Sme tu pre Vás.