Kód produktu: PLUS Boss
Dostupnosť: Skladom
24,90€ 29,90€
Bez DPH: 20,75€

Množstvo

Dynasit® LIFE+ je alternatívna verzia výrobku Dynasit® LIFE PRO. Dvojkomorový systém nafukovania zabezpečuje používateľovi vyššiu mieru aktivity pri zdravom dynamickom sedení. Dve nafukovacie komory zintenzívňujú dynamiku sedenia a umožňujú tak užívateľovi viac cvičiť.

Technické informácie
Kontraindikácie Dynasit nie je vhodný pri akútnych zápalových ochoreniach pohybového a nervového systému, pri závratoch. Ak máte nezhojené zlomeniny kostrče, chrbtice alebo pánvy, neseďte na Dynasite!
Špecifikácia Rozmer: 400x300mm Materiálové zloženie: Vrchná látka -100% PES, Termoizolačná vrstva - polyuretánová pena, Nafukovacia vložka - 100% PVC. Maximálna nosnosť produktu je 120Kg
Návod na použitie Dynamickú podložku Dynasit položte spodnou plochou s ventilom na sedadlo stoličky tak, aby jej vykrojená časť smerovala ku kolenám alebo opačným smerom podľa toho ako je to užívateľovi komfortnejšie. Pri použití na účely zdravého sedenia, zo začiatku sedávajte na mierne nafúkanom vankúši len 5-10 minút a opakujte 3-5 krát denne, Objemom vzduchu vo vankúši regulujete intenzitu dynamiky sedenia. Pre účely pohodlného sedenia, napríklad pri práci, nafúkajte vankúš len jemne na výšku ca 4-5cm. Ak máte záujem dosiahnúť intenzívnejšiu dynamiku pri sedení a teda viac cvičiť, môžete vankúš nafúkať viac. Sadnite si na približne 2/3 sedacej časti vankúša a mierne rozkročte dolné končatiny. Chodidlá odporúčame opierať celou plochou o pdlahu. Seďte uvoľnene a nebráňte sa zmenám polôh. Nedajte sa odradiť ak budete cítiť mierné bolesti v krížovej oblasti. Je to pozitívna reakcia – obyčajná únava svalov, ktoré neboli na posilňovanie zvyknuté.
Ošetrovanie a údržba Neperte vankúš v práčke! Sedacia časť sa ľahko čistí kefkou a mydlom. Nenašívajte nič na vankúš! Mohlo by dôjsť k poškodeniu nafukovacej časti vankúša. Pozor na ostré predmety. Používajte vankúš pri teplotách prostredia od 8-40ºC.