Váš pomocník v tehotenstve a popôrodnom období

6 funkcií v jednom produkte pre šťastnú maminu a bábätko

Funkcie obsiahnuté v popôrodnom tehotenskom vankúši Dynasit®U Vám zabezpečia prevenciu nielen v období tehotenstva, ale aj bezbolestné pohodlie v popôrodnom období.

Uľavuje od bolestivého sedu po pôrode

Pri pôrode vždy dochádza k nastrihnutiu hrádze alebo jej samovoľnému natrhnutiu. Výsledok býva spravidla vždy rovnaký a sed po pôrode je zvyčajne bolestivý a rany sa musia postupne zahojiť. Popôrodný tehotenský vankúš Dynasit® U Vám svojím tvarom a konštrukciou eliminuje túto nepríjemnú a obmedzujúcu bolesť.

Pomáha pri kŕmení a kojení

Dynasit®U je taktiež vítaná pomôcka pre mamičky pri kojení a kŕmení. Pohodlná fixácia v jemne naklonenej polohe výrazne uľahčuje priechodnosť pri prijímaní stravy a následnom trávení najmä v období vzniku refluxovývh stavov u bábätiek. Polohovanie s možnosťou dofukovania popôrodného vankúša zabraňuje zležaniu hlavičky a prevaleniu bábätka.

Aktivuje chrbtové a brušné svalstvo bábätka

Vo fáze, keď sa Vaše bábätko začína dvíhať na ručičky sa aktivuje chrbtové a brušné svalstvo. Dynasit® U napomáha v tomto období k plynulejšej záťaži svalových partií. V polohe na brušku umožňuje bábätku jednoduchšiu prácu s ručičkami pri objavovaní okolia a samotnej hre. Zároveň zabraňuje prevaleniu a stabilizuje bábätko, čím prispieva k vyššej bezpečnosti pri prvých pohyboch.

Spevňuje svalstvo chrbta a panvového dna

Sedenie na tejto dynamickej podložke pozitívne vplýva na hlboký stablizačný systém, ktorý je v tehotenstve následkom prudkého zvýšenia telesnej hmotnosti nadmerne zaťažovaný. Dynasit® U lieči Vašu chrbticu prostredníctvom potvrdených zdravotných účinkov. Gynekológovia odporúčajú túto zdravotnícku pomôcku taktiež na spevňovanie svalstva panvového dna, ako aj prevenciu proti inkontinencii.

Relaxačné účinky

Popôrodný tehotenský vankúš Dynasit®U môžete využiť aj pri cestovaní a relaxovaní. Po nafúknutí Vám zafixuje hlavu v pohodlnej polohe, čím predchádza natiahnutiu a bolesti krčných svalov. S relaxačnou fuknciou si vychutnáte pokojný spánok aj počas dlhého cestovania.

Certifikovaná zdravotnícka pomôcka

Dynasit®U je registrovaná zdravotnícka pomôcka Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv. Kategorizovanie Ministerstvom zdravotníctva SR ju umožňuje získať aj na predpis od odborného lekára. Povrchový materiál je testovaný výskumným ústavom a je vhodný aj pre deti od 0-3 rokov.

Zaobstarajte si Vášho pomocníka ešte dnes

Prejsť na produkty

Vysoká účinnosť nielen v boji s bolesťami

Tehotenský popôrodný vankúš Dynasit®U je vyvíjaný so špičkovými odborníkmi z prostredia chirurgie, gynekológie a neurológie. Preto tvar a rozmer tejto dynamickej podložky nie je náhodný a odráža v sebe presnú špecifikáciu potrieb tehotných žien.

95% zmiernenie bolestí pri sede
92% celkové zlepšenie fyzického stavu
98% rýchlejšia rekonvalescencia
100% vyhovujúci tvar a materiál
Pravdivosť údajov je uvádzaná na základe štatistík a nezávislých odborných testov pre Dynasit®U vykonaných v ÚVN SNP Ružomberok, Fakultná nemocnica, Gynekologicko-pôrodnícka klinika.
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
Slider
slovensky-vyrobok slovenský výrobok
certifikovana-registrovana-zdravotnicka-pomocka certifikovaná zdravotnícka pomôcka
chraneny-dizajn chránený dizajn
pomocka-odporucana-gynekologmi odporúčaný gynekológmi