Kód produktu: Bunt
Dostupnosť: Skladom
4,90€
Bez DPH: 4,08€

Dostupné možnosti

Množstvo

Rúško je vyrábané z certifikovanej 3 vrstvovej laminovanej textílie so špeciálnou úpravou proti priestupu vírusov, baktérií a mikročastíc. Textília je vyvinutá priamo na medicínske účely. Produkty vyrobené na báze pnine81 je možné pri správnej údržbe používať opakovane, pričom vlastnosti textílie ostávajú nezmenené.

Technické informácie
Rozmer Nákres rozmerov na maske nájdete v obrázkoch produktu. UNI VEĽKOSŤ: šírka - 25 cm / výška (od stredu nosa po špičku brady) - 12 cm / výška brady (od špičky brady po krk) - 5,5 cm DÁMSKA VEĽKOSŤ: šírka - 23,5 cm / výška (od stredu nosa po špičku brady) - 11 cm / výška brady (od špičky brady po krk) - 4,5 cm DETSKÁ VEĽKOSŤ: šírka - 20 cm / výška (od stredu nosa po špičku brady) - 9,5 cm / výška brady (od špičky brady po krk) - 3,5 cm
Ošetrovanie a údržba Materiálové zloženie špeciálnej zdravotníckej membrány umožňuje masku používať opakovane, pričom ochranné funkcie ostávajú zachované. Samotnú membránu je možné prať až na max. 95˚C . Odporúčame prať v jemnom režime pri bežnej teplote 40˚C nakoľko ostatné doplnkové materiály by sa mohli pri vysokej teplote znehodnotiť. Nepoužívajte aviváž ani iné chemické prísady! Maximálny počet praní záleží od šetrnosti prania a zvoleného režimu prania. Pri jemnom praní je možné dosiahnuť 50-70 cyklov prania. Už pri bežnom praní sa ochranná maska dekontaminuje a je možné ju opäť používať. Pre rýchlu dezinfekciu a opakované používanie (100x a viac) odporúčame: Zaliať masku horúcou vodou s teplotou 66-75 ˚C a nechať 2 min. pôsobiť. Následne z masky vytlačte vodu nechajte vyschnúť Vedecké články potvrdzuju, že vírus SARS.CoV je pri tepelnom ošetrení nad 65˚C neaktívny. Žehlite na nízkych teplotách, aby ste neporušili štruktúru ochrannej membrány. Pred prvým použitím je potrebné produkt preprať. Dodržujte symboly údržby.
Príslušenstvo V nosovej časti je integrovaný pružný drôtik, ktorý zlepšuje priľnavosť masky k tvári. Ochranná maska sa úpina za ušami pomocou elastických gumičiek.