Náš príbeh

Začalo to pred viac ako 8 rokmi a naša cesta bola v skutku kľukatá. Zažili sme eufóriu, neuveriteľnú motiváciu, prekvapenia ale aj problémy a sklamania. Dnes sme na trhu s rodinkou zaujímavých a hlavne funkčných výrobkov, ktoré veľmi účinne pôsobia na naše zdravie. Tu nájdete, krátku históriu ako vznikli produkty Dynasit a čo všetko sprevádzalo a sprevádza ich životnú cestu. Tento príbeh je možno aj trochu spoveďou a možno dá aj isté odpovede Vám naším zákazníkom.

ČÍTAJ VIAC

DYNASIT® SÚ REGISTROVANÉ ZDRAVOTNÍCKE POMÔCKY ŠTÁTNYM ÚSTAVOM KONTROLY LIEČIV

6 ZÁKLADNÝCH ZDRAVOTNÝCH ÚČINKOV DYNASITU

Aktivuje vzpriamené držanie tela
Pri tradičnom statickom sedení sa chrbtica automaticky dostáva do nesprávnej C - polohy, z čoho následne rezultuje mnoho závažných zdravotných problémov. Dynasit pôsobí na oblasť panvy a tlačí ju smerom dopredu, čím polohuje chrbticu do správneho S tvaru. Dynasit tým pomáha predchádzať vzniku skolióz a funkčných porúch chrbtice.

Aktivuje činnosť svalstva
Aktívne sedenie posilňuje brušné a chrbtové svalstvo ako aj svaly panvového dna. Aktivuje svalovú činnosť vo všeobecnosti, čím podporuje spaľovanie kalórií. Dynasit masíruje a prekrvuje oblasť sedacích svalov a príbuzných partií, čím mimo iného redukuje tvorbu celulitídnych buniek.

Zabraňuje statickému preťažovaniu
Správne sedenie na Dynasit podložke zabraňuje statickému preťažovaniu pohybového aparátu. Tlak na medzistavcové priestory sa redukuje, čím sa znižuje ich mechanické opotrebenie.

Aktivuje koncentráciu
Dynamické sedenie a intenzívnejšia cirkulácia krvi pôsobí na lepšie okysličovanie medzi inými aj mozgových buniek. Zvýšený prísun kyslíka do mozgu podporuje psychickú aktivitu a teda aj koncentráciu.

Aktivuje krvný obeh
Aktívnym, dynamickým sedením vlastne cvičíme. Aktivujeme tak cirkuláciu krvi, vďaka čomu dochádza k lepšiemu prekrvovaniu tkanív a orgánov, čo v konečnom dôsledku pozitívne vplýva nielen na stav telesných buniek, ale aj celkovú kondíciu nášho tela

Eliminuje tlak na kostrč
Na rozdiel od klasického sedenia eliminuje tlak na kostrč, konečník, reprodukčné orgány a oblasť pánvového dna.

Produkty Dynasit

Dynasit sú slovenské výrobky s inovatívnym a funkčným dizajnom. Sú to riadne certifikované, odskúšané a schválené zdravotnícke pomôcky. V prípade suvisiacich diagnostikovaných zdravotných problémov, sa informujte o Dynasite u svojho lekára a získajte ho na lekársky predpis s plnou alebo čiastočnou úhradou štátu.

Zobraziť produkty

PREČO JE DÔLEŽITÉ SEDIEŤ SPRÁVNE

Sedíme viac ako spíme. Presedíme viac ako 1/3 dňa. Sedenie je dominujúca činnosť v našom živote. Sme v ďalšom vývojovom štádiu s príznačným označením ČLOVEK SEDIACI. Pred 100 rokmi sme viedli ešte natoľko aktívny život, že obezita prakticky neexistovala. Dnes, keď spôsob akým žijeme obmedzuje náš prirodzený pohyb, musíme nájsť inú cestu, ako si pomôcť. Dynasit je jedným z riešení.

STATICKÉ versus DYNAMICKÉ SEDENIE

Povedali o nás

aj v týchto spoločnostiach majú proaktívny prístup k zdraviu svojích zamestnancov

n

Naši partneri

Podporujeme šírenie myšlienky zdravého života našich detí. Za týmto účelom nadväzujeme partnerstvá s organizáciami, ktoré sa na takéto aktivity sústreďujú.

Kontaktné informácie

YADO S.R.O.
PSTRUHÁRSKA 5
972 51 HANDLOVÁ
SLOVENSKO

IČO: 36 742 619
IČ DPH: SK2022339319

Tel.: +421(0)46 5476 047
Mobil: +421(0)915 883 066

e-mail: info@dynasit.sk, obchod@yado.sk

GPS súradnice
N 48.7310178, E 18.7680428

Kontakt

V prípade akýchkolvek otázok alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať. Sme tu pre Vás.