PRE ZDRAVÉ SEDENIE

Sedenie je novodobé fajčenie!

Sedenie je novodobé fajčenie! Sedíme v priemere viac ako 8 hodín denne a navyše nesprávne a nezdravo. V kombinácii s faktom, že prirodzený pohyb a šport drtivá väčšina populácie vytesňuje zo svojho života, máme tu akútny spoločenský problém so zdravím. Výsledkom spôsobu ako žijeme nie je len to, že sme obézni ale prejavujú sa u nás aj vážne degeneratívne poruchy chrbtice a svalového aparátu s ďalšími nebezpečnými zdravotnými komplikáciami. Najsmutnejšie je že bolesti, skoliózy, svalové skrátenia, dystrofie mnohé iné zdravotné poruchy sú už bežné u školopovinných detí. Pridaj sa k nám na našej transformatívnej ceste k zdravému sedeniu.


Dynasit® je rada slovenských výrobkov špeciálne dizajnovaných pre akívne a zdravé sedenie. Výrobky Dynasit sú registrované zdravotnícke pomôcky v Štátnom ústave pre kontrolu liečív a sú kategorizované Ministerstvom zdravotníctva SR. Sedením na Dynasit zdravotných vankúšoch získavaš hneď niekoľko pozitívnych zdravotných účinkov. S Dynasitom sa vaše svaly hýbu a pracujú aj počas sedenia.

Predstavujeme kolekciu Dynasit


Dopraj si zdravé sedenie s naším nafukovacím sedákom Dynasit® LIFE AIR. Sedenie na Dynasit LIFE AIR je podobné ako sedenie na fit lopte avšak výrazne príjemnejšie a bezpečnejšie. Nehrozí ti zošmyknutie, pád a zranenie. Navyše aktívne sedenie na sedáku Dynasit je nerušivé, takže umožňuje efektívne pracovať.  Dynasit®LIFE AIR je vylepsena verzia so spodnou 3D air-mesh textíliou, ktorá má lepší protišmykový účinok na stoličkách s textilným poťahom. Navyše špeciálne perforovanie 3D air-mesh umožňuje lepšiu cirkuláciu vzduchu v spodnej časti sedáka. Na tomto zdravotníckom sedáku sedíš zdravo a aktívne. Dynasit aktivuje brušné a chrbtové svaly a výrazne pomáha pri bolestiach chrbta a problémoch s kostrovým aparátom. Investuj do svojho zdravia s Dynasit® LIFE AIR!

Dynasit® LIFE PLUS je nadstavbová verzia nafukovacieho zdravotného sedáku Dynasit® LIFE PLUS. Dvojkomorový systém nafukovania umožňuje používateľovi nastaviť vyššiu mieru aktivity pri sedení a účinnejšie tým aktivovať svalstvo a ostatné pridružené procesy v tele. Dynasit sedáky sú schválené zdravotnícke pomôcky Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv (ŠÚKL). Buď aktívny a nechaj pracovať svoje svaly aj počas sedenia.
Dynasit® COMFORT má špeciálne pridanú úpravu, takže okrem 5 štandardných pozitívnych účinkov ako u všetkých produktov rady Dynasit, je určený aj pre zákazníkov s problémami kostrče a hemoroidmi. Stredná presne dimenzovaná časť sa nenafukuje. Vankúš tak nevytvára tlak na kostrč a pánvové dno, čím výrazne skomfortňuje sedenie a uľavuje od bolestivého sedu. Zbav sa nepríjemných bolestí a uži si komfort zdravého sedenia. 

Dynasit® COMFORT PRO je inovatívna verzia nafukovacieho balančného vankúšu na aktívne zdravé sedenie Dynasit® COMFORT. Oproti verzii COMFORT disponuje pridanými funkcionalitami a zmenenou materiálovou konštrukciou, ktorá zabezpečuje vyššiu stabilitu a odolnosť pri vyššom zaťažení. Stredná časť so špecifickým tvarom, umiestnením a veľkosťou je vyrezaná. Vankúš teda nevytvára tlak na kostrč a pánvové dno. Výrez umožňuje okrem svojej základnej funkcie aj lepšiu ventiláciu a efektívne odvádza teplo, ktoré čiastočne vzniká pri aktívnom sedení. 

8 položiek celkom
LIFE PLUS mash VELVET ANTRACIT
€24,92 bez DPH
€29,90
652/SPI
LIFE AIR velvetblue
€20,75 bez DPH
€24,90
649/PIC
COMFORT AIR SOLARsand
€24,92 bez DPH
€29,90
646/PIC
COMFORT PRO SOLAR black
Ortopedický vankúš na sedenie DYNASIT COMFORT PRO
Momentálne nedostupné do 15.07.2024
€33,25 bez DPH
€39,90
643/PIC
LIFE PRO dizajnpodlateba mobil
od €24,92 bez DPH
od €29,90
640/DYN
U air memo pozri dizajny
€29,92 bez DPH
€35,90
664/KAL
FLAT FEET basic
Akcia
od €12,90 –24 %
od €8,08 bez DPH
od €9,70
+ ďalšie
670/M -
FIT LOPTA green mensia
Akcia
€7,95 –30 %
Fitlopta DYNASIT - 65cm
Skladom (>5 ks)
€4,63 bez DPH
€5,55
673/ZEL

Registrovaná zdravotnícka pomôcka v Štátnom ústave pre kontrolu liečiv v zmysle nariadení európskej smernice 93/42/EEC o zdravotníckych výrobkoch.